ساده‌تر از همیشه برنامه‌ی آموزشی بسازید و از این راه کسب درآمد کنید

تی‌لرنینگ برگزاری برنامه‌های آموزشی و یادگیری علوم سلامت را آسان می‌کند. با ایجاد رویدادهای مجازی و یا ترکیبی (هیبریدی) دیگر مهم نیست مخاطبان شما کجا هستند.

چرا تی‌لرنینگ؟

event-landing-why

چرا تی‌لرنینگ؟

 • دسترسی به شبکه‌ی اجتماعی تخصصی

  دسترسی به چند ده هزار کاربر فعال در این حوزه، امکان منحصر به فردی را برای هر برگزارکننده‌ی برنامه‌ی آموزشی فراهم می‌آورد. اگر فکر می‌کنید دانسته‌های شما می‌تواند برای دیگران مفید باشد، تی‌لرنینگ به ‌ساده‌ترین شکل ممکن بستری را برای عرضه برنامه‌های آموزشی شما در اختیارتان قرار می‌دهد.

 • قابلیت فروش بلیط و شیوه‌ی برگزاری متنوع

  تی‌لرنینگ همه‌ی انواع برگزاری برنامه‌ی آموزشی را ممکن کرده است. از رویدادهای حضوری، آنلاین و هیبریدی (همزمان آنلاین و حضوری) تا کنفرانس‌های علمی و کارگاه‌های عملی. امکان ضبط جلسات و یا بارگذاری ویدیوهای آموزشی ضبط‌ شده در قالب دوره‌های آموزشی نیز میسر است. در هر کدام از این شیوه‌ها قابلیت فروش بلیط و کسب درآمد برای برگزارکننده وجود دارد.

 • بسترهای تبلیغات و افزایش درآمد

  روش‌های مختلفی برای افزایش درآمد از طریق تبلیغات در تی‌لرنینگ مهیا شده است. در تی‌لرنینگ، یاد بگیرید، یاد بدهید و البته از برنامه‌های آموزشی خود درآمد داشته باشید.

 • صدور سیستمی گواهی‌ برای شرکت‌کنندگان

  فرقی نمی‌کند که محتوای ارائه‌شده امتیاز بازآموزی دارد و یا گواهی خودآموز. با امکان صدور گواهی به صورت سیستمی، اعتبار برنامه‌ی آموزشی خود را افزایش دهید.

رویداد چیست؟

event-landing-event

رویداد چیست؟

 • برنامه‌ی آموزشی آنلاین و هیبریدی

  رویدادهای آنلاین و هیبریدی (همزمان آنلاین و حضوری) به شما این امکان را می‌دهد که تجربه‌ی تازه‌ای را برای مخاطبان خود ایجاد کنید و انعطاف‌پذیری شما را به نسبت شیوه‌های دیگر بیشتر می‌کند.

 • ثبت سیستمی حضور شرکت‌کنندگان

  امکان ثبت حضور شرکت‌کنندگان در همه‌ی شیوه‌های برگزاری مهیا شده است و شما را قادر می‌سازد که با کمترین پیچیدگی شرکت‌کنندگان خود را مدیریت کنید.

 • افزودن مدعو

  در تی‌لرنینگ مسیری منحصر به فرد برای برگزاری یک برنامه‌ی آموزشی و میزبانی رویداد را خواهید داشت. می‌توانید افراد را از طریق یک لینک کوتاه و آسان دعوت نمایید. برگزاری جلسات بی‌نهایت و امکان ضبط جلسات از دیگر مزیت‌های اصلی است.

 • پنل مدیریت رویداد

  پنل مدیریت رویداد شامل داشبورد جامعی از اطلاعات مهم برنامه‌ی آموزشی شما، اطلاعات شرکت‌کنندگان و نتایج نظرسنجی از آنها در پایان رویداد است. با تحلیل این اطلاعات می‌توانید به شناخت بهتری از مخاطبان خود برسید

دوره چیست؟

event-landing-course

دوره چیست؟

 • برنامه آموزشی ضبط‌ شده

  امکان ارائه‌ی محتوای آموزشی به صورت ضبط‌شده و در قالب جلسات ویدیویی مجزا وجود دارد.

 • بازپخش یک رویداد

  در تی‌لرنینگ می‌توانید رویداد آنلاین خود را نیز به صورت ضبط شده و در قالب دوره‌ی ویدیویی به مخاطبانتان عرضه کنید. با این روش هم از طریق بلیط‌فروشی رویداد آنلاین کسب درآمد کرده‌اید و هم از طریق جلسات ویدیویی ضبط‌شده.

 • دسترسی دائمی به محتوا

  محتوای بارگذاری‌شده همواره در سایت تی‌لرنینگ و در پروفایل شما باقی خواهد ماند و دسترسی دائمی برای خریداران دوره‌ها وجود دارد.

تجربه‌ی برگزاری رویداد در تی‌لرنینگ چگونه است؟