تی‌لرنینگ میزبان برگزاری رویدادها و دوره‌های آموزشی علوم سلامت

داستان تی لرنینگ را در اینجا می توانید بخوانید. اینکه چگونه به عنوان مرجع علوم سلامت نقش آفرینی میکند

تی‌لرنینگ چیست؟

تی‌لرنینگ، یک پلتفرم آموزش الکترونیکی و مرجع یادگیری علوم سلامت است که متخصصان این حوزه را قادر می‌سازد تا دانش خود را در قالب رویدادها و دوره‌های زنده و ضبط‌شده با دیگران به اشتراک بگذارند و با همکاران برجسته‌ی حوزه‌ی خود در هر کجای جهان تعامل داشته باشند. تی‌لرنینگ از این طریق به حفظ و افزایش دانش، مهارت‌ و تجربه‌های کاربردی شما در علوم سلامت کمک می‌کند.

ماموریت

شبکه‌ای اجتماعی برای متخصصان علوم پزشکی که به اعضای خود این امکان را می‌دهد تا در تعامل مستقیم با متخصصان دیگر، امکان دسترسی به دانش تخصصی به‌روز، به‌هنگام، صحیح، دقیق و میان‌رشته‌ای را به‌دست آورند. tritapp به‌دنبال آن است که با توسعه‌ شبکه خود به تمامی تأثیرگذاران حقیقی و حقوقی حوزه سلامت در سراسر جهان، امکان دستیابی به بهترین و سریع‌ترین خدمات تخصصی، حرفه‌ای، رفاهی و مالی را با لحاظ کردن تعاملات چند وجهی میان رشته‌ای را برای اعضا فراهم آورد.

با تی‌لرنینگ به مرجع گسترده‌ای از محتوای عمومی و تخصصی دسترسی خواهید داشت و با از استفاده از تی‌لایو (بستر اتاق مجازی)، برگزاری وبینارهای برخط و جلسات تعاملی آسان می‌شود. شما می‌توانید با شرکت در رویدادهای حضوری یا غیرحضوری، دایره‌ی ارتباطی خود را با دیگر فعالان علوم سلامت گسترش دهید و از آخرین دستاوردهای علمی و تخصصی در این حوزه باخبر شوید.

چشم‌انداز و شایستگی محوری

چشم‌انداز: نخستین انتخاب متخصصان علوم پزشکی در تمام منطقه به‌عنوان بستر تعامل با سایر متخصصان علوم پزشکی و نهادهای ارائه محصولات و خدمات.
شایستگی محوری: امکان شبکه‌سازی میان‌رشته‌ای از طریق اعتمادسازی فراگیر میان اعضا با تخصص‌های مختلف است.

جاه‌طلبی ما در تیم جوان و چابک تی‌لرنینگ این است که آموزش و یادگیری را با ایجاد نوآوری و فرصت برابر برای همه‌ی فعالان علوم سلامت، دسترس‌پذیر کنیم. همراه با ارائه‌ی بستری ایمن، پویایی تبادل دانش و تجربه‌های معتبر را افزایش دهیم و با اعتمادسازی فراگیر در بین متخصصان و ارائه‌دهندگان خدمات در حوزه سلامت، نقش خود را در جهت افزایش سلامتی افراد جامعه ایفا کنیم.

ارزش‌ها

تعهد به حفظ حریم خصوصی اعضا؛ تعهد به اعتماد و صداقت؛ تعهد به محرمانه بودن؛ تعهد به ارائه‌ی محتوای معتبر و دقیق؛ رعایت اصول حرفه‌ای و اخلاق پزشکی؛ چابکی و انعطاف‌پذیری؛ تعهد به ممتازی


آمار و ارقام

تعداد رویداد

نفر شرکت کننده

دقیقه وبینار برگزار شده

مدرس


تجربه‌ی کاربران در تی‌لرنینگ چگونه بوده؟

شرکای تجاری و همکاران سازمانی تی لرنینگ که به رشد ما کمک می‌کنند

تهران، بلوار نلسون ماندلا، بلوار آرش غربی، پلاک ۲۴، واحد ۱۲

شماره تماس: 88856375 - 021
واتس اپ: 1750354 - 0902

با ما در ارتباط باشید